Karta podarunkowa

Karta Podarunkowa Jaworca jest bonem towarowym, który mogą Państwo wykorzystać w Bacówce PTTK Jaworzec w dowolnym terminie, ( po za terminem 28.12.2021 -2.01.2022), pozwalając skorzystać z noclegu ze śniadaniem gratis ( 1 do karty), określoną ilość dni w zależności od wartości: 60 zł, 120 zł, 180 zł

Dlaczego Karta Podarunkowa Jaworzec to dobry pomysł?

Zawsze „trafiony” prezent – wiem, jak trudno jest znaleźć odpowiedni upominek dla osoby, której chcielibyśmy sprawić miłą niespodziankę. Podarowanie karty daje 100% gwarancji właściwego prezentu. Osoba obdarowana sama zdecyduje kiedy ją wykorzysta.

Wygoda przechowywania i korzystania z Karty Podarunkowej Jaworzec– estetyczny wygląd karty, wykonanej ze sklejki, przypominającej kartę kredytową powoduje, iż jest ona wygodna w przechowywaniu i nie niszczy się. Znajdujące się na karcie środki pozwalają na zakup  miejsca noclegowego w zapomnianej bacówce o nie zapomnianym klimacie.

Znakomity upominek dla przyjaciół – karta jest dobrym pomysłem na uniwersalny, niezobowiązujący, miły prezent dla przyjaciela, klienta lub kontrahenta.

Kilka dodatkowych, praktycznych informacji:

Karta Podarunkowa Jaworzec jest ważna przez okres 12 miesięcy od momentu jej zakupu.

Karta Podarunkowa Jaworzec jest kartą „na okaziciela”, a zatem po wykupieniu karty można przekazać ją dowolnej osobie lub jest możliwość personalizacji (za dodatkowe 15 zł).

W przypadku Karty Podarunkowej Jaworzec dodatkowym atutem jest możliwość przesłania prezentu od razu do adresata, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przesyłki oraz oszczędzając czas. W ten sposób często sprawdza się jako nagroda w różnych konkursach.

Kontakt:

Email: jaworzeccisna@gmail.com lub telefonicznie 534 643 873

Zamówienia

Email: jaworzeccisna@gmail.com