Warunki noclegowe

Dysponujemy 24 miejscami noclegowymi w pokojach: 2, 4, 5, 6 oraz 7 osobowych w bacówce. Istnieje ponadto dodatkowych 12 miejsc noclegowych w okresie od 25 kwietnia do 15 listopada, w Gazdówce, w pokojach 4 i 2 osobowych w budynku obok, 40 metrów od bacówki. Gazdówka jest oddzielnym budynkiem, sąsiadującym z bacówką, toalety są na zewnątrz, a korzysta się z bacówkowych łazienek. Budynek jest ogrzewany. Czynny od 25 kwietnia do 15 listopada. Ponadto posiadamy niesamowity Domek pod Gwiazdami z widokiem na gwiazdy. Kopuła domku jest jak iglo, a domek ma szklany dach. Budynek dwu osobowy. Nie udzielamy noclegów na tzw. „glebę”. Każdy korzystający z noclegu ma dostęp do: toalety, łazienki, bufetu, miejsca ogniskowego (drzewo można samemu sobie nazbierać lub kupić w bufecie) Łazienka póki, co jest koedukacyjna, kolejna jest w trakcie budowy. Z racji braku stałego prądu i konieczności używania generatorów, dostęp do ciepłej wody oferujemy od godziny 17.00 do wyczerpania (wszystko zależy od nocujących – przy racjonalnym używaniu, kąpiel może wziąć 50 do 70 osób) do 21.30. Rano brak gwarancji ciepłej wody. Posiadamy prysznice na żetony. Pięć minut kąpiel, 3 stopy, cały proces max 7 minut. Jeden żeton na nocleg.
W bacówce oświetlone są ciągi komunikacyjne oraz jadalnia. Pokoje też posiadają oświetlenie ledowe. Polecamy jednak dodatkowo posiadać czołówki/ latarki, wokół bacówki nie ma oświetlenia, ale jest pięknie rozgwieżdżone niebo.  Telefony ładujemy na jadalni od 8.00 do 21.30. W bacówce wifi jest od 8.00 do 10.00 oraz od 18.00 do 21.00. Wszystkie pokoje mają w standardzie pościel. Jeśli chodzi o ręczniki trzeba wcześniej zgłosić wcześniej chęć skorzystania. Cena 10 zł jednorazowo. Doba noclegowa zaczyna się od 16.00 i kończy się o 11.00.

W pokojach oraz całej bacówce obowiązuje całkowity zakaz używania otwartego ognia oraz palenia papierosów!

Cisza nocna obowiązuje  w godzinach od 23.00 do 6.00.
Dla osób nocujących ze zwierzętami udostępniamy specjalne 3 pokoje:
Jasiówka (2 osobowy) w schronisku oraz dwa pokoje w Gazdówce:
– Mały Szlak Beskidzki (2 osobowy)
– Główny Szlak Beskidzki (4 osobowy).
Dodatkowy koszt za zwierzaka – 40 zł jednorazowa opłata przy noclegu

Nocleg można zarezerwować telefonicznie, e-mailowo lub elektronicznie przez stronę. Przyjmujemy turystów indywidualnych oraz grupy. Zgodnie z rozporządzeniem gminy Cisna doliczamy za każdy dzień opłatę klimatyczną w kwocie – 2,0 zł/ doba.

Pobieramy zadatek w wysokości 40 zł od osoby za każdą zarezerwowaną noc. W momencie nie przybycia, lub gdy dotrze mniej osób od wcześniej deklarowanych – zadatek przepada. Zadatek powinien być wpłacony do 7 dni od dokonania rezerwacji. W późniejszym terminie rezerwacja ulega anulowaniu.

W naszej bacówce koszt noclegu zaczyna się od: pierwsza noc nie zależnie od pokoju wynosi 85 zł/osoba, każda następna noc 75 zł/osoba doba w bacówce i 75 zł doba/osoba w gazdówce.  Każdy nocujący w bacówce może skorzystać ze śniadania. Zamawiając wieczorem –  płaci tylko 30 zł. Wybiera między trzema zestawami, (szczegóły w zakładce Kuchnia).  Śniadanie wydawane jest od 7.45 do 10.00, od 1 maja do 30 października. W pozostałym okresie od 8.00 do 10.00.

Prosimy o pozostawianie (pozytywnej :D) opinii o naszej Bacówce w portalu z  noclegami Meteor oraz FB

Cennik

Nocleg – pierwsza noc, niezależnie od pokoju85 zł/ osoba/doba bacówka,
75 zł doba/osoba w Gazdówce
Nocleg – kolejna noc w Bacówce75 zł doba /osoba
Nocleg – kolejna noc w Gazdówce65 zł doba/osoba
Domek pod gwiazdami200 zł doba/osoba
Pole namiotowe28 zł osoba/doba
Wypożyczenie roweru BTM80 zł sztuka / doba lub 25 zł 1 H i każda następna 15 zł
Wypożyczenie rakiet śnieżnych35 zł sztuka / doba
Karta podarunkowaod 200 zł do 400 zł. Na pokrycie koszt pobytu w Jaworcu + 1 śniadanie gratis do jednego Vouchera
Miejsce w namiocie28 zł doba/ osoba ( meldunek wszystkich osób)
Karimata2 zł opłata jednorazowa
Opłata klimatyczna2 zł za każdą dobę
Wrzątekw okresie od 1.X  do 30. III gratis
wrzątek wydajemy tylko do własnych naczyń.

 Zniżki:

  • 10% dla harcerzy, przewodników, żołnierzy oraz studentów
  • 20% dla posiadaczy legitymacji PTTK
  • Dzieci do lat 4 oraz GOPR mają noclegi gratis
  • Dzieci do lat 8 mają 50 % na nocleg