Warunki noclegowe

Dysponujemy 24 miejscami noclegowymi w pokojach: 2, 4, 5, 6 oraz 7 osobowych w bacówce. Istnieje dodatkowych 12 miejsc noclegowych w okresie od 25 kwietnia do 30 listopada, w Gazdówce, w pokojach 4 i 2 osobowych w budynku obok, 40 metrów od bacówki. Gazdówka jest oddzielnym budynkiem, sąsiadującym z bacówką, toalety są na zewnątrz, a korzysta się z bacówkowych łazienek. Budynek nie jest ogrzewany. W roku 2022 planujemy budowę tam łazienek niezależnych dla tego obiektu. Ponadto posiadamy niesamowity Domek pod Gwiazdami z widokiem na gwiazdy. Kopuła domku jest jak iglo, a domek ma szklany dach. Budynek dwu osobowy.

9% łóżek jest nowe, materace mają 24 cm grubości!  Można też rozbić namiot.  Obecnie każdy pokój jest z pościelą, wytyczne sanepidu.

Nie udzielamy noclegów na tzw. „glebę. Każdy korzystający z noclegu ma dostęp do: toalety, łazienki, bufetu, miejsca ogniskowego (drzewo można samemu sobie nazbierać lub kupić w bufecie) Łazienka póki co jest koedukacyjna, ale tylko do końca października. Męska już zrewitalizowana.  Drugą remontujemy, planujemy termin jej otwarcia 1 listopada 2021, trzymajcie kciuki! J

Z racji braku stałego prądu i konieczności używania generatorów, dostęp do ciepłej wody oferujemy od godziny 17.00 do wyczerpania (wszystko zależy od nocujących – przy racjonalnym używaniu, kąpiel może wziąć 50 do 70 osób)  22.00 lub rano od 9.30 do 11.00.  Od tego roku jako pierwsza bacówka posiadamy prysznice na żetony. Trzy minut kąpiel, 3 stopy, cały proces max 7 minut.

W bacówce oświetlone są ciągi komunikacyjne oraz jadalnia. Od marca roku (2020) mamy też oświetlenie punktowo-ledowe w pokojach. Najlepiej jednak polecamy dodatkowo posiadać czołówki/ latarki, wokół bacówki nie ma oświetleni, ale jest pięknie rozgwieżdżone niebo.  Istnieje możliwość ładowania telefonu od 8.00 do 22.00 w jadalni. W bacówce brak dostępu do wifi, internetu. Doba noclegowa zaczyna się od 16.00 i kończy się o 11.00.

W pokojach oraz całej bacówce obowiązuje całkowity zakaz używania otwartego ognia oraz palenia papierosów!

Cisza nocna obowiązuje  w godzinach od 23.00 do 6.00 w sobotę nie obowiązuje ale kulturalnie kończymy najpóźniej o 3.00. Pilotażowy projekt w tym roku z racji sobotnich koncertów i chęci odreagowania przez turystów panującej sytuacji.

Dla osób nocujących ze zwierzętami udostępniamy specjalne 3 pokoje: Jasiówka (2 osobowy) w schronisku oraz dwa pokoje w Gazdówce: Mały Szlak Beskidzki (2 osobowy) i Główny Szlak Beskidzki (4 osobowy) jednakże nie akceptujemy zwierząt w jadalni. Wiąże się to z warunkami sanitarnymi bacówki oraz zasadami obsługi zwierząt zawartymi w regulaminie, który nas obowiązuje.

Dodatkowy koszt za zwierzaka – 35 zł jednorazowa opłata

Nocleg można zarezerwować telefonicznie, e-mailowo lub elektronicznie przez stronę. Przyjmujemy turystów indywidualnych oraz grupy. Zgodnie z rozporządzeniem gminy Cisna doliczamy za każdy dzień opłatę klimatyczną w kwocie – 1,80 zł/ doba.

W naszej bacówce koszt noclegu zaczyna się od pierwsza noc nie zależnie od pokoju wynosi 60 zł/osoba, każda następna noc w zależności od pokoju: 45 zł/osoba doba w pokojach wieloosobowych, oraz 60 zł/osoba doba pokoju 2 osobowym. Każdy nocujący w bacówce może skorzystać ze śniadania. Zamawiając wieczorem –  płaci tylko 25 zł. Wybiera między trzema zestawami, (szczegóły w zakładce Kuchnia).  Śniadanie wydawane jest od 7.45 do 10.00, od 1 maja do 30 października. W pozostałym okresie od 8.00 do 10.00.

Prosimy o pozostawianie (pozytywnej :D) opinii o naszej Bacówce w portalu z  noclegami Meteor oraz FB

Cennik

Nocleg – pierwsza noc, niezależnie od pokoju

60 zł/ osoba/doba bacówka,

50 zł doba/osoba w Gazdówce

Nocleg – łóżko w pokoju wieloosobowym, kolejna noc

45 zł doba /osoba

Nocleg – łóżko w pokoju 4 osobowym, kolejna noc

45 zł doba/osoba

Nocleg – łóżko w pokoju 2 osobowym, kolejna noc

60 zł doba/osoba

Pole namiotowe

20 zł osoba/doba

Wypożyczenie roweru

45 zł sztuka / doba lub BTM 80 zł sztuka/doba

Wypożyczenie rakiet śnieżnych

30 zł sztuka / doba

Karta podarunkowa

od 60 zł do 180 zł. Na pokrycie koszt pobytu w Jaworcu

+ 1 śniadanie gratis do jednego Vouchera

Miejsce w namiocie

20 zł doba/ osoba ( meldunek wszystkich osób)

Karimata

2 zł opłata jednorazowa

Opłata klimatyczna

1,80 zł za każdą dobę

Wrzątek

w okresie od 1.X  do 30. III gratis

 

w okresie od 1.IV do 30.IX 1 zł litr*

wrzątek wydajemy tylko do własnych naczyń.

 * zebrane pieniądze przeznaczamy na zakup książek, gier i wystaw.

 Zniżki:

  • 10% dla harcerzy, przewodników, żołnierzy oraz studentów
  • 20% dla posiadaczy legitymacji PTTK
  • Dzieci do lat 4 mają oraz GOPR mają noclegi gratis
  • Dzieci do lat 8 mają 50 % na nocleg